


![Het Scheiend, Oirschot [Spoordonk]](http://www.landbouwzorg.nl/fotoarchief/foto_179.jpg)


Wij Gerrit en Fenny Kelder wonen samen met onze 3 kinderen op een mooi landelijk gelegen melkveebedrijf , net iets buiten het dorp Gramsbergen. Ik (Fenny) heb vanaf mijn achttiende tot mijn vierenveertigste in een zorginstelling voor ouderen gewerkt.
De zorgboerderij biedt sinds 2004 dagbesteding aan volwassenen vanaf 50 jaar met lichte lichamelijke en/of geestelijke beperkingen.
Ook richt de zorgboerderij zich op mantelzorgers. Door logeeropvang aan te bieden kan de zorg tijdelijk uit handen genomen worden en ontstaat er voor mantelzorgers de ruimte om even op adem te komen.
De begeleiding bij ons bestaat uit:
2 vaste gediplomeerde verzorgsters
1 op freelance basis maatschappelijk werkster
en verder verschillende vrijwilligers waarvan een aantal gediplomeerde verzorgsters,en stagaires.
Mede hierdoor kunnen wij kwaliteit bieden.
Kom gewoon eens een keer langs u bent van harte welkom.
Naast de zorgboerderij is het melkveebedrijf, voor cliënten kan het van grote waarde zijn om hier van mee te genieten of eventueel mee te werken.
Daarnaast is er een wandeltuin, een moestuin, er zijn geiten, schapen, kippen en ander kleinvee.
De warme maaltijd is een centraal moment van de dag. Veel aandacht wordt besteedt aan de gezamenlijke voorbereiding waaronder de verwerking van groenten uit eigen tuin. Ook is er gelegenheid om te rusten.
Kortom: voor elk wat wils.
Hieronder een klein voorbeeld van de activiteiten.
- Tuinieren.... bij de zorgboerderij hebben wij een ruime groentetuin/bloementuin tevens kan men in deze tuin heerlijk op verschillende bankjes zitten om van alles te genieten.
- De verzorging van het kleinvee.
- Onderhoud van dierenverblijven zoals schuren en verfen.
- Houtkloven met een beveiligde houtkloof machine.
- Schilderen, knutselen zoals kaarten maken.
- Bakken van taarten, koekjes,cake, slagroomsoezen etc.
- Boodschappen doen.
't Oolderluk Hoes biedt dagbesteding aan volwassenen vanaf 50 jaar met lichte lichamelijke en/of geestelijke beperkingen. Ook volwassenen die wachten op opname in het verzorgingshuis of nog zelfstandig wonen, kunnen gebruik maken van deze voorziening.
Er is voldoende variatie in activiteiten en wat belangrijk is, er wordt rekening gehouden met de voorkeuren en mogelijkheden van de cliënt.
Kwaliteit van zorg staat hoog in het vaandel.
Door de vaste taken en regelmaat wordt er structuur geboden. Hierin zal een ieder zoveel mogelijk begeleid en geactiveerd worden.
Door de ruime ervaring in de gezondheidszorg bieden wij kwaliteit. Dit wordt gewaarborgd door een kwaliteitszorgsysteem.