Wie zijn wij
Boerderijterras Juffrouw zonder Kop.
Boerderijterras Juffrouw zonder Kop in Dieteren biedt dagbesteding voor mensen met een verstandelijke beperking.
Het terras is speciaal toegankelijk voor mensen die fietsen en wandelen en bevindt zich op de binnenplaats van de carreboerderij die dateert vanaf 1840. U kunt er terecht voor een kop koffie en een stuk zelfgebakken Limburgse vlaai of wafel.
Werk
De medewerkers helpen mee in de bediening op het terras en verzorgen daarbij de koffie,thee,frisdrank en natuurlijk de zelfgebakken vlaai en wafels.
Naast de terraswerkzaamheden worden er bos en weidewerkzaamheden verricht, knapkoek ingepakt voor de bakker,paardrijden en kook-en bakactiviteiten. Alle werkzaamheden zijn gericht op het participeren in de omgeving.