Wie zijn wij
Wij zijn een familiebedrijf waarin Stefan samen met onze vader Perry al jaren een modern melkveebedrijf met ruim 300 melkkoeien in Spanbroek runt. Sinds 2019 zijn wij ook zorgboerderij, waar Anouk zich mee bezighoudt.
Naast de melkkoeien zijn er op de zorgboerderij ook kalfjes, een lieve hond, poezen, konijnen, schapen, geiten, kippen, paarden en varkens aanwezig.
Wij willen kinderen en jongeren een zinvolle dagbesteding bieden, waarbij voldoende gelegenheid is om te spelen en mee te helpen op de boerderij.
Dagbesteding
Wanneer iemand een vervoersindicatie heeft, kunnen wij diegene ophalen en thuisbrengen.
Wanneer we aankomen op de boerderij om 9:30 uur starten wij de dag met wat drinken en een koekje. Samen maken we de planning voor de dag. Wij zorgen ook voor de lunch. De dag wordt afgesloten met drinken en fruit en om 15.00 uur gaat iedereen weer naar huis.
De activiteiten die we samen kunnen ondernemen zijn onder andere:
- De dieren verzorgen
- Knuffelen met de dieren
- Kijken en helpen bij de werkzaamheden van de boer of met de boer mee op de trekker
- Timmeren in de klushoek
- Skelter rijden of voetballen
- Samen bakken en koken
- Tuinieren in de moestuin
- Spelletjes spelen
- Creatief bezig zijn
- Het onderhouden van het erf
Contact
Je bent van harte welkom voor een rondleiding op onze zorgboerderij. Bel ons wel even van tevoren, zodat wij zeker weten dat wij alle tijd voor u hebben.